Догляд за клематисами навесні після зими
Догляд за клематисами навесні після зими
При оплаті замовлення банківською картою, обробка платежу (включаючи введення номера карти) відбувається на захищеній сторінці процессинговой системи. Це означає, що ваші конфіденційні дані (реквізити карти, реєстраційні дані та ін.) Не надходять до нас, їх обробка повністю захищена і ніхто не може отримати персональні і банківські дані клієнта.
При роботі з картковими даними застосовується стандарт захисту інформації, розроблений міжнародними платіжними системами Visa та MasterCard – Payment Card Industry Data Security Standard (PCI DSS), що забезпечує безпечну обробку реквізитів Банківської карти Власника. Застосовувана технологія передачі даних гарантує безпеку по операціях з банківськими картами шляхом використання протоколів Secure Sockets Layer (SSL).
Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.
Догляд за хвойними рослинами навесні. Як доглядати за хвойними рослинами після зими?
Головна / Рік у саду та на ділянці, Декоративні рослини / Догляд за хвойними рослинами навесні. Як доглядати за хвойними рослинами після зими?
Догляд за хвойними рослинами навесні. Як доглядати за хвойними рослинами після зими?
Хвойні рослини після зими часто не вражають своїм зовнішнім виглядом. Коли ми уважно їх розглядаємо, виявляється, що пагони втратили пишно-зелений колір, а деякі гілочки повністю в’януть. У таких ситуаціях необхідно правильно доглядати за хвойними рослинами навесні , що захистить їх від подальших пошкоджень та прискорить відновлення рослин. Подивіться, як доглядати за хвойними рослинами після зими, щоб вони швидко відновили свій гарний і здоровий вигляд!
Догляд за хвойними рослинами навесні
Хвойні рослини взимку часто піддаються дуже несприятливим умовам. Як вічнозелені рослини, їм постійно потрібна вода, щоб залишитися в живих. Тим часом, взимку вони не можуть брати воду із замерзлого грунту, а їх пагони піддаються морозним, сухим вітрам. Це часто призводить до побуріння і в’янення гілок хвойних рослин взимку, не стільки в результаті вимерзання, скільки просто пересихання. Це часто спостерігається навесні, коли хвойні мають коричневі гілки на північно-східній стороні, звідки дмуть найморозніші вітри. У таких рослин навесні ми повинні видалити в’ялі пагони та допомогти хвойним регенерувати, щоб вони створили нові, міцні та здорові нарости. Нам також потрібно захищати хвойні від хвороб та шкідників, щоб патогени не перешкоджали росту рослин.
Добре знати! Деякі хвойні рослини, такі як дуже популярна брабантська туя, природно втрачають колір протягом зими. У таких випадках нам не потрібно хвилюватися. При правильному догляді хвойні рослини швидко відновлять свої кольори з приходом весни та потеплінням.
1. Екологічне обприскування хвойних рослин навесні
Догляд за хвойними рослинами навесні пов’язуємо з обрізанням гілок, що зів’яли або підмерзли взимку, та підживленням, яке стимулюватиме рослини до росту. У квітні та травні буде час на ці процедури. Однак раніше, ще ранньою весною, варто здійснити екологічне обприскування хвойних рослин проти шкідників та побуріння хвої .
Ці обробки проводяться, коли погода потеплішає, але рослини все ще перебувають у стані спокою. Зазвичай в першій половині березня. У цей час шкідники, які зимують на пагонах хвойних порід, починають оживати і інтенсивно дихати. Ми можемо зупинити їх подальший розвиток і початок живлення рослин, обприскуючи хвойні рослини олійними препаратами, які прилипають до тіл шкідників, змушуючи їх задихатися.
Таким чином, зимові яйця павутинного кліща (наприклад, сосновий павутинний кліщ), зимові яйця попелиці – соснові, ялинові та чебрець-попелиці (і так, наприклад, чорні крапки, видимі на хвої – це яйця соснових опеньків), грілки, що зимують на шибениці, такі як потилиця ялина-модрина та ялиця (галли – характерні нарости на пагонах, які іноді плутають з шишками) та шкідники з червневої групи, такі як туєва моль та ялинова чашка.
Шкідники, що спостерігаються на хвойних породах після зими: (1) галли на ялинових пагонах із зимуючими ущелинами; (2) яйця медової попелиці на хвої, (3) личинки чашки туї на пагонах туї
Наразі найбільш часто рекомендованим масляним препаратом для боротьби зі шкідниками, що зимують на хвойних деревах, був Promanal 60 EC на основі парафінової олії. В даний час фахівці все частіше рекомендують дещо менш відомий засіб (для використання в аматорських культурах, доступний лише з 2016 року), Emulpar 940 EC, на основі рисової олії (натуральної рослинної олії, отриманої з камеліни).
Застосування препарату Емульпар підтверджується тим фактом, що, крім знищення шкідників, цей засіб також захищає хвойні рослини від ранньовесняного та пізньозимого підрум’янення . Це дозволяє отримати високоякісні хвойні рослини з підвищеною стійкістю до грибкових захворювань. Таким чином, його дія двояка – проти шкідників та хвороб хвойних порід. Раннє весняне обприскування хвойних рослин Емульпаром це перший крок для наших хвойних дерев, щоб розпочати новий вегетаційний сезон у хорошій формі!
2. Весняна обрізка хвойних дерев
Трохи пізніше ми проводимо весняну обрізку хвойних порід . Відповідна дата цієї процедури – квітень. Однак варто пам’ятати, що новоутворення після зими не випускають хвойних дерев до травня, і лише тоді ми зможемо оцінити, які пагони замерзли і загинули, а які пробудились до життя. Тому іноді ми не будемо різати або обробляти хвойні дерева до травня.
Зрізаючи хвойні рослини навесні, вирізайте пошкоджені морозом, зламані та мертві пагони, обріжте гілки, щоб сформувати їх. Ми вкорочуємо пагони, які надмірно розрослися, і покриваємо інші рослини. Весняний зріз хвойних живоплотів
виконується дещо інакше. Тут зрізання ранньою весною полягає у вирівнюванні висоти, видаленні зламаних або стирчать гілок, а у молодих рослин – обрізання верхівок для загущення нижніх частин живоплоту.
3. Запліднення хвойних рослин навесні
У квітні ми також підживлюємо хвойні рослини навесні . Ми можемо використовувати одну дозу багатокомпонентного добрива з повільним вивільненням, яке буде поступово виділяти поживні речовини протягом приблизно 3 місяців, або ми посипаємо невеликі дози звичайного гранульованого добрива щомісяця (у квітні, травні та червні). Підживлення хвойних порід закінчуємо найпізніше на початку липня, щоб наприкінці літа ми не стимулювали хвойні рослини до подальшого росту (це ускладнило б їх підготовку до зими).
Вибираючи добриво для хвойних дерев, пам’ятайте, що більшість хвойних рослин воліють кислий грунт. Ось чому під хвойними деревами варто використовувати добрива, призначені спеціально для цієї групи рослин. Багато хвойних дерев дуже добре справляються на легких і відносно бідних грунтах. Тому, наприклад, ялівці та сосни взагалі не потребують інтенсивного підживлення. Усі карликові та повільно зростаючі хвойні дерева також мають низькі потреби в підживленні. Надмірно запліднені хвойні дерева легше вимерзають і хворіють, а мініатюрні сорти втрачають свій характер.
Щоб уникнути надмірного внесення добрив, я рекомендую один раз у квітні використовувати добриво з повільною дією, таке як СУБСТРАЛЬНІ КОНІЛИ тривалої дії або набагато дешевше, але однаково добре добриво тривалої дії для хвойних порід. Якщо ми віддаємо перевагу органічному землеробству і хочемо піклуватися про ґрунт, надаючи дозу органічної речовини, виберіть екологічне добриво TARGET 100 днів для хвойних дерев. Я рекомендую це добриво тим людям, які не мають власного компостера та потребують органічних добрив з інших джерел. Досить одного підживлення за сезон, внесеного в квітні.
Якщо, навпаки, наша шкіра спричиняє втрату кольору та підрум’янення голок , варто вдатися до добрива TARGET для хвойних дерев, багатих магнієм та цінними мікроелементами, проти побуріння голок.
Коли ми все робимовесняний догляд працює над хвойними рослинами, незабаром рослини повинні почати пишне зростання і відновити свої чудові кольори.