Розкидач добрив навісний мтз
Розкидачі мінеральних добрив до мінітрактора, мотоблока
Розкидачі мінеральних добрив до мінітрактора, мотоблока різної конструкції і продуктивності давно вже використовуються великими агропромисловими підприємствами під час роботи на полях площею в десятки або сотні гектарів, коли вага добрив , що розкидаються, обчислюється багатьма тоннами і вартість помилки досить велика. Адже основне завдання будь-якого розкидача міндобрив – якомога рівномірніше розподілити добриво (найчастіше це азотні підживлення у вигляді дрібних гранул) по поверхні оброблюваного поля. Якщо міндобриво буде розкидано по принципу “де густо, де порожньо”, то частина рослин отримає недостатню кількість поживних речовин, а частина – надмірну їх кількість. І те, і інше – однаково погано, оскільки веде до значного зниження врожайності, а отже і до фінансових втрат.
В останні десятиліття, з ростом вартості агрохімікатів, необхідність економії добрив і максимально ефективного їх використання чітко проявилася і в агробізнесі середньої і малої категорії. Тому, сьогодні нерідко можна побачити розкидачі міндобрив, встановлені на мінітрактори, на мотоблоки і навіть ручні розкидачі добрив, за типом двоколісної тачки, їх ще іноді називають “лійка для добрива“.
Розкидачі мінеральних добрив до мінітрактора, мотоблока – відмінності в конструкції
Основний принцип дії у всіх розкидачів мінеральних добрив (РУМ) однаковий: гранули з бункера за допомогою спеціальних дозуючих пристроїв потрапляють на диски, які швидко обертаються, та рівномірно розкидаються цими дисками в смузі заданої ширини. Найчастіше розкидачі міндобрив бувають універсальними, тобто змінюючи їх налаштування можна розкидати не тільки гранульовані, але і порошкові добрива, а також відповідні за розміром частинок отрутохімікати і навіть дрібні насіння, наприклад, для суцільного засіву травою. А ось конструктивно розкидачі мінеральних добрив можуть істотно відрізнятися.
- За способом агрегатування: причіпні (напівпричіпні) і навісні лійки для добрив. У причіпних і напівпричіпних розкидачів мінеральних добрив є власне шасі, вони не залежать від вантажопідйомності навісної системи трактора або мінітрактора, тому в їх бункери можна завантажувати до декількох тонн добрив, і застосовуються такі розкидачі переважно на великих полях. Розкидувачам мінеральних добрив навісним доводиться враховувати особливості навісної системи трактора або мотоблока, в першу чергу – обмеження по вантажопідйомності, тому вони рідко мають бункер більший, ніж на одну-дві тонни. Однак, навісні розкидачі набагато більш компактні і маневрені. Розрізняють розкидачі мінеральних добрив на трактор, на мінітрактор, на мототрактор, на мотоблок.
- За конструкцією і ємності бункера для добрив. Всі бункери мають воронкоподібну форму (лійка), але бувають прямокутного, квадратного або круглого перетину, з жорсткою кришкою, з м’яким чохлом і відкритого типу, виготовлені з пластика (бункери малої місткості від 200 кг), з фарбованої листової конструкційної сталі або з нержавійки – від цього значно залежить вартість розкидача міндобрив. Чим більше ємність бункера, тим більшу площу поля можна обробити за одне завантаження, але і потужність трактора для великого бункера потрібна більша.
- За кількістю розкидають дисків – однодискові і багатодискові. Однодискові значно простіші і дешевші, але коефіцієнт нерівномірності покриття у них відчутно гірший. Багатодискові ліки міндобрив забезпечують більш рівномірне розсіювання добрива і велику ширину смуги захоплення, але через наявність складного приводу ціна їх вища. Тому, для більшості розкидачів міндобрив оптимальним рішенням є дводисковий розкидаючий механізм.
- За типом регулювання. Тут є дуже багато відмінностей, оскільки регулюваннню підлягає безліч параметрів, а від їх точності залежить ефективність роботи всього розкидача мінеральних добрив на мінітрактор, мотоблок. Перш за все регулюванню підлягають щільність внесення (витрата) добрив і ширина смуги захоплення. Для цього використовуються дозатори різних конструкцій – ручні, напівавтоматичні і автоматичні, пружинні, магнітні, електромеханічні, електронні. Чим точніший регулювальний пристрій, тим економічніший розкидач добрив і тим вищою є його ціна. Але якщо вам необхідно обробляти відносно невеликі поля до декількох гектарів, ви цілком можете купити недорого невелик
ий навісний розкидач мінеральних добрив з пластиковим бункером, однодисковим розкидаючим механізмом, з ручним регулюванням продуктивності і ширини захоплення – за рахунок збільшення врожайності він з лишком окупиться у вас за один сезон.
ВАЖЛИВО!
У зв’язку з великою кількістю звернень в компанію АГРОЗІП з питань придбання навісного обладнання до сільгосптехніки та запчастин до неї фахівці не встигають вчасно викладати на сайт нові позиції товарів. Тому, велике до Вас прохання, Шановні Покупці, якщо Вам не вдалося знайти необхідний товар на сайті – зателефонуйте за номером +38(097)046-50-90, або замовте зворотний дзвінок і наші фахівці Вам обов’язково зателефонують і нададуть допомогу в підборі потрібного навісного обладнання або запчастини.
Комфортно і безпечно купити Розкидачі міндобрив можна зателефонувавши до консультаційного центру (Контакти) інтернет-магазину agrozip.com. Фахівці Компанії АГРОЗІП, уточнивши Ваші побажання, відправлять Розкидачі міндобрив на Вашу адресу.
Інформація та матеріали, розміщені на сторінці “Розкидачі міндобрив” не є публічною офертою (комерційною пропозицією) і носять виключно ознайомлювальний характер. Технічні характеристики, зовнішній вигляд, комплектація і ціни на Розкидачі мінеральних добрив до мінітрактора, мотоблока можуть змінюватися виробником.
Більш детальну інформацію про придбання товару уточнюйте у менеджера.
Продаж/купити розкидачі добрив в Вінницькій обл
Купити – продати нов. та б/у розкидачі добрив в Вінниці та Вінницькій області: 302 пропозицій від виробників, імпортерів та фермерських господарств в Вінницькій області. «Agrotorg» ефективний: успішний продаж розкидачів добрив в Вінниці протягом 3х діб в ~69%.
МВД – машина внесення добрив МВУ – машина внесения удобрений Характеристики: – Грузоподъёмность 1200 кг; – Рабочая ширина разбрасывания (соглас. Ціна: 71 000 грн.
Машина предназначена для поверхностного внесения минеральных удобрений в гранулированном виде, посева зерновых и семян сидератов, а также подкормки. Ціна: 46 000 грн.
Важное преимущество! Машины гидрофицированны, управление заслонкой не выходя из кабины трактора – это даёт Вам реальную экономию времени и дорогост. Ціна: 46 000 грн.
Агрегатируются с тракторами МТЗ, ЮМЗ. Управление заслонкой гидравлическое, не выходя из кабины трактора – реальная экономия времени и дорогостоящи. Ціна: 71 000 грн.
Вид транспортного засобу – причіп вантажний; Тип – напівпричіп; Модель – РДС; Вид кузова – шасі; Довжина – 3800 мм.; Ширина – 1900 мм.; Висот.