Скільки платить Твіч за Партнерку 2023 року
Єдиний податок та соцвнесок у 2023 році: скільки платитимуть ФОПи
Держбюджет на 2023 рік передбачає фіксовані мінімальну зарплату і прожитковий мінімум. Саме за цими показниками розраховуються ліміти річного доходу, ставки єдиного податку та єдиного соціального внеску для ФОПів. Скільки доведеться платити «спрощенцям» наступного року, у своєму блозі розповіла Оксана Седляр, головний бухгалтер компанії Таксер. «Мінфін» обрав головне.
Що треба знати ФОП на єдиному податку:
- Мінимальна з/п становитиме 6700 грн та не змінюватиметься протягом року.
- Прожитковий мінімум на одну працездатну особу з 1 січня становитиме 2684 грн.
- Ставки та розмір єдиного податку:
Перша група — 268,4 грн (10% від прожиткового мінімума).
Друга група — 1340 грн (20% від мінімальної з/п).
Третя група — 5%, 2% від доходу або 3% із ПДВ.
Також, треба пам’ятати, що рішенням місцевої влади можуть бути встановлені менші ставки єдиного податку.
Ліміти доходів ФОП на єдиному податку на 2023 рік:
Перша група — 167 мін. з/п або 1 118 900 грн
Друга група — 834 мін. з/п або 5 587 800 грн
Третя група — 1167 мін. з/п або 7 818 900 грн
ЄСВ у 2023 році становитиме 1474 грн (22% від мін. з/п) та протягом всього року не змінюватиметься.
Законодавчі зміни на підтримку ФОП
Малий та середній бізнес, як і великий, не повинен зупинятися, повинен підтримувати на плаву економіку, а тому, ще на початку введення військового стану Державою було запроваджено низку законів та норм на підтримку ФОП:
- З 01 квітня 2022 року та до момента скасування воєнного стану ФОП на 3 групі єдиного податку має право перейти на сплату податку за ставкою 2%, для чого до податкової подається відповідна Заява.
- З 01 квітня 2022 року та до завершення воєнного стану ФОП 1 та 2 груп мають право добровільно сплачувати єдиний податок.
- 3 1 березня 2022 року та 12 місяців після завершення воєнного стану ФОП добровільно сплачують ЄСВ. Тут треба зауважити, що за місяці, коли сплата ЄСВ відсутня, страховий стаж такій особі не нараховується.
Як підготуватися до подання річної звітності
Наближається кінець року — період подання річної звітності. ФОПам не завадить підготуватися заздалегідь:
- перевірити ліміти,
- перевірити книгу обліку,
- зібрати та синхронізувати первинку,
- закрити борги з контрагентами;
- та! не поспішати сплачувати податки в перших числах січня, бо саме у січні, вже за традицією та згідно Закону про Державний бюджет, ми очікуємо зміну реквізитів для сплати податків та зборів.
Як отримати партнерку на Твічі: основні правила
Ви також дізнаєтесь, які види активності варто накрутити через сайт Likesid.com, щоб швидше підключити партнерку на Твіч.
Що потрібно, якщо ви хочете стати стримером
Як отримати партнерку на Твічі? Перш за все, вам потрібно зареєструвати обліковий запис і стати стрімером. Щоб інші підписникі могли дізнатися про вас і виділити серед інших блогерів, дотримуйтесь простих правил:
- ► Завантажте індивідуальну іконку свого профілю;
- ► Розробить унікальний банер, який відповідатиме тематиці каналу;
- ► Придумайте опис профілю, щоб підписникі могли більше про вас дізнатися.
Що дає партнерка на Twitch
Партнерська програма для авторів Twitch дає доступ до таких переваг:
- ► Частина доходів через чат Twitch від Bits;
- ► Доступ до емоцій користувача Cheer і піктограм Bit;
- ► Частка прибутку від реклами, яка інтегрована у ролик.
Як отримати партнерку на Твічі
Щоб отримати партнерку достатньо буде постійно вести свої трансляції так, щоб збирати певну кількість глядачів та підписників. Для стримерів, які хочуть отримати більше можливостей із партнеркою, встановлені певні вимоги.
У вас буде можливість стати партнером Твіч у наступному випадку:
- ► Від 50 людей на каналі;
- ► Люди дивилися щонайменше 500 хвилин трансляції протягом останніх 30 днів;
- ► Не менше 7 днів трансляції протягом останніх 30 днів;
Також стример має зібрати аудиторію не менше ніж із 3 глядачів на кожній трансляції.
Отримати партнерку не складно, за прогресом ви зможете стежити у своєму кабінеті. Коли все буде виконано, з’явиться напис «Подати заявку». Стример може натиснути на неї та перейти до заповнення анкети. Для того щоб активувати партнерку, необхідно заповнити анкету. Вона розглядатиметься реальними людьми, тому не варто перейматися необґрунтованістю прийнятих рішень.
Як швидко виконати умови для отримання партнерки
Є багато сервісів де ви можете замовити всі види активності в Твіч, які необхідні для отримання партнерки. Для цього ви можете звернутися наприклад, у LikesID (найбільш популярний серед всіх сервісів) або обрати будь який інший. Це значно полегшить весь процес.
Висновок
Твіч – це не тільки платформа для розваг, але при правильному підході ви можете заробляти з кожного свого стриму. Важлива умова – випускати цікавий для користувачів контент.
Монетизація контенту: як стати компаньйоном Twitch і скільки можна заробити
Партнерська програма для авторів Twitch – це один із додаткових способів монетизації свого контенту. Якщо ви багато часу присвячуєте стриму і хочете підвищити свій рівень компаньйона, ва
рто підключити партнерку на Твіч. Як це зробити та скільки платить партнерка платформи, читайте у матеріалі Інформатора.
Щоб стати партнером на Twitch, спочатку потрібно стати компаньйоном соціальної мережі. Для цього ваш канал має відповідати мінімальним вимогам. А саме:
- За останні 30 днів тривалість ваших трансляцій склала не менше 500 хвилин;
- За останні 30 днів ви виходили у прямий ефір не менше 7 разів;
- Ваші відео каналу за 30 днів у середньому дивилося від 3 глядачів;
- На обліковий запис підписано не менше 50 людей.
Достатньо дочекатися, поки сервіс Twitch повідомить вас електронною поштою про те, що ви відповідаєте мінімальним вимогам. Інформація про повідомлення від адміністрації Твіч також відображається в Особистому кабінеті вашого облікового запису. У запрошенні вам достатньо натиснути кнопку “Почати”, щоб отримати статус компаньйона.
Що дає партнерка на Twitch
Найбажаніше для стримерів – це монетизація контенту, тобто заробіток. Після підключення партнерки можна буде заробляти кількома способами.
Можливості заробітку для партнерів:
- Підписки та смайлики. Якщо ви ведете якісні трансляції, передплатники будуть прагнути оформити платну передплату на ваш канал. Доступно три типи підписок залежно від рівня, а також безкоштовний варіант Prime Gaming. Також надається доступ до розблокування 50 смайликів.
- Bits. Учасники партнерки можуть отримувати по 1 центу за Bit, який використовується для надсилання повідомлень Cheer.
- Реклама. Партнерська програма Twitch дає можливість заробляти на рекламі, яка демонструватиметься на їхньому каналі. Ви можете вибирати тривалість реклами та частоту її демонстрації у своїх стримах.
Скільки платить партнерка Twitch
Скільки платить партнерка на Твічі, сказати складно. Тут все залежатиме від того, які канали для заробітку ви використовуватимете. Серед стримерів особливої популярності користуються такі варіанти:
- Продаж платних передплат через стрім портал. Залежно від вашого поточного рівня компаньйона Твіч повертатиме від 50 до 70% вартості підписки. Користувачі можуть придбати передплату за 5, 10 та 25 доларів. Якщо трансляції у вас якісні та постійно приходять нові передплатники, вийде цілком стабільне надходження коштів.
- Продаж модів та ігор. Якщо за допомогою трансляції вам вдасться продати гру або ігровий предмет, можете розраховувати на 5% доходу від їхньої вартості.
- Показ реклами. Розмір доходу залежатиме від кількості та тривалості роликів.
Українськомовні трансляції на Twitch за рік зросли вдесятки разів
Нещодавно видання Трибуна з посиланням на Product Manager сервісу Streams Charts Назара Бабенко повідомило, що україномовні трансляції на Twitch за останній рік зросли вдесятеро. Зі слів експерта, у першому кварталі 2022 року обсяг трансляцій становив близько 840 тисяч годин перегляду. У другому кварталі 2023-го – 10,8 мільйона годин перегляду. Серед усіх годин переглядів частка кіберспортивних стриму складає 42,8%.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.