Скільки заробляє грумер в місяць

Грумер: середня зарплата в Україні

Якщо подивитися на статистику заробітної плати компанії Грумер в Україні станом на 21 лютого 2024 р., то співробітник в середньому заробляє 269 976 ₴; точніше, ставка заробітної плати становить 22 498 ₴ на місяць, 5 624 ₴ на тиждень або 140,61 ₴ на годину. Ми детально дослідили ринок праці по цій професії та вивели середні значення. Ставка заробітної плати може змінюватися залежно від того, де ви працевлаштовані. При отриманні середньої заробітної плати, найнижча річна становить 269 976 ₴, а найвища ставка – 269 976 ₴.

Топ 10 зарплат для відповідних вакансій

Середня зарплата для Грумер по регіону

Вам потрібні дані про зарплату для дослідження?

Будь ласка, зв’яжіться з нашою командою, щоб отримати повну інформацію.*

Зарплати Грумер у Україні поширені запитання

Яка найвища зарплата для Грумер у Україні?

Найвища оплата за Грумер у Україні залежить від багатьох факторів. Згідно з нашим дослідженням, цей тип спеціалістів у Україні може отримувати до 269 976 ₴ за рік.

Яка найнижча зарплата для Грумер у Україні?

Згідно з нашим дослідженням, мінімальна зарплата на цій посаді у Україні становить 22 498 ₴. Зарплата залежить від років досвіду та рівня освіти.

Скільки грошей я можу заробляти як Грумер за місяць у Україні?

Середній місячний дохід на цій посаді у Україні залежить від досвіду, кваліфікації та інших факторів. У будь-якому випадку ви можете розраховувати на заробіток близько 22 498 ₴ за місяць.

Скільки грошей я можу заробляти як Грумер за годину у Україні?

У середньому ці фахівці у Україні заробляють близько 140,61 ₴ за годину. Однак це число залежить від конкретного досвіду та навичок Грумер.

Щоб зібрати актуальну статистичну інформацію, ми дослідили 10 фактичних зарплат і реальних зарплат по всій країні. Крім того, на Jooble є 27 існуючих вакансій. Оцінки заробітної плати були складені з актуальними та максимально детальними даними про рівні заробітної плати, отриманими з поточних оголошень про роботу.

* Будь ласка, зверніть увагу, що всі цифри заробітної плати є приблизними і ґрунтуються на інформації, наданій третіми сторонами до Jooble, включаючи зовнішні посилання, веб-сайти та сервіси. Мінімальна заробітна плата може відрізнятися залежно від галузі.

Грумер – що це за професія, переваги і недоліки, оплата праці

Багато людей заводять породистих кішок і собак, догляд за якими вимагає справжньої майстерності, тому професія грумер в наш час дуже затребувана. Деякі породи вимагають регулярної стрижки і тримминга вовни за певними стандартами, наприклад, пуделі і йоркширського тер’єра.

Грумер – що це таке?

Ця професія відома власникам породистих собак і кішок. Грумер – це людина, яка допомагає привести зовнішній вигляд тварини в необхідний стан, наприклад, перед важливими виставками, а також у повсякденному житті. Грумера можна назвати стилістом для чотириногих вихованців. Грумінг собаки може включати в себе наступні послуги:

  • стрижка вовни;
  • триммінг;
  • миття тварини;
  • вичісування шерсті;
  • укладка шерсті;
  • стрижка пазурів;
  • чистка вух;
  • консультації по догляду за твариною.

Скільки заробляє грумер?

Розмір щомісячного доходу хорошого грумера залежить від його майстерності і кількості клієнтів. Початківцям працівникам можна влаштуватися працювати в грумінг салон, а пізніше, обзавівшись власною базою клієнтів, працювати на себе, виїжджаючи на будинок до вихованцям. Багато господарів воліють такий вид обслуговування – це зручно, і тварини легше переносять процедури в звичній домашній обстановці. Середній рівень заробітку грумера може коливатися в межах від $ 300 до 700 на місяць.

Професія грумер – плюси і мінуси

Як і будь-яка спеціальність, професія грумера має свої позитивні і негативні сторони. Робота з тваринами вимагає певних навичок – терпіння і акуратності. Вихованці відчувають настрій людини, їх потрібно любити, це дуже важливо для розуміння – що це грумер. Мінусів у роботі трохи, в основному це сезонність роботи, так, восени і взимку замовлень небагато, і необхідність постійного навчання новим прийомам. Плюсами в роботі грумера можна назвати:

  1. Спілкування з чотириногими друзями, які дарують незабутні емоції.
  2. Висока заробітна плата, можливості для розвитку бізнесу і зростання.
  3. Мінімальні початкові вкладення.
  4. Високий попит на послуги, що росте з року в рік.
  5. Можливість навчання та підвищення кваліфікації.

  6. Самостійне складання графіка роботи в залежності від потреб, відсутність необхідності сидіти в офісі і дотримуватися суворого дрес-коду.

Грумінг – види

Професійний грумер повинен знати правила по догляду за певними видами тварин, розбиратися в особливостях порід собак і кішок. Буває, що грумер – це фахівець широкого профілю, однак частіше зустрічаються стилісти, що працюють тільки з певними породами домашніх вихованців. Популярні види грумінг в наш час:

  1. Тріммін – стрижка шерсті тварин вручну або за допомогою пристосувань.
  2. Кліпперверк – стрижка вовни за допомогою машинки, після якої залишається рівномірний короткий покрив.
  3. Флетферк – стрижка тваринного машинкою в залежності від породи, з ділянками довшої шерсті.
  4. стріппінг – видалення покриву за допомогою ножа, що зберігає структуру вовни, своєрідне вищипування старих волосків.
  5. Роллінг – регулярна штучна линька тваринного, різновид стріппінг.
  6. грумінг – гігієнічна стрижка тваринного навколо вух, очей, лап.
  7. креатив – стрижка вихованця з використанням колорирования вовни, плетіння кіс і інших прийомів.

Інструменти для грумінгу

Як і будь-який стиліст, грумер повинен мати цілий арсенал підручних матеріалів для якісної роботи.

  1. Ножиці прямі для стрижки шерсті тварин.
  2. Ножиці філіровочні для створення ефектних стрижок з рваними кінцями.
  3. Гребінець-гребінь з алюмінію з частими зубами для причісування шерсті тварин.

Машинка для грумінгу

Головний інструмент грумера – машинки для стрижки вовни. Вони бувають різними, і відрізняються типом двигуна. Роторні машинки більш кращі для професійної роботи – вони можуть використовуватися без підзарядки більше години і відрізняються більшою потужністю в порівнянні з вібраційними. Ножі для машинок бувають двох видів – сталевими і керамічними. Підбирати машинку для грумінгу кішок і собак потрібно не за попопорадами з інтернету, а особисто під себе. Необхідно взяти її в руку, потримати, перевірити наскільки зручно розташовані клавіші перемикача.

Розумні технології для грумерів

Пристосування, що полегшують роботу, оновлюються постійно. Хороший грумер для собак і кішок повинен стежити за новинками і використовувати їх у своїй роботі. Серед останніх Лайфхак в світі грумінг майстра оцінили:

  1. Розумні спреї для боротьби з неприємними запахами.
  2. Охолоджуючі пінки для ножів машинок для стрижки вовни.
  3. Фени для сушіння вовни, які збагачують покрив тваринного озоном.

Як стати грумером?

Щоб стати майстром зі стрижки собак і кішок, потрібно розуміти, чим займається людина чия професія грумер. У ВНЗ отримати цю спеціальність немає можливості, її освоюють на особливих курсах і майстер-класах, які проводять відомі грумінг-майстра і союзи кінологів. Навчання необхідно для отримання відповідного документа, без нього влаштуватися на роботу в пристойний салон не вийде. Популярністю користуються грумери з ветеринарною освітою, тому що робота з тваринами має на увазі знання по догляду за вихованцями. На курсах навчать:

  1. Розрізняти види вовни у численних порід кішок і собак.
  2. Робити модні і гігієнічні стрижки .
  3. Проводити купання і інші СПА-процедури вихованцям.
  4. підрізати кігті.
  5. Чистити вуха і обробляти очі.
  6. Доглядати за порожниною рота тварин, чистити їм зуби.
  7. Боротися з блохами.
  8. Організувати робоче простір.
  9. Забезпечити санітарну безпеку робочого місця.

фестиваль грумінг

Покращують свої навички фахівці в цій сфері на різних фестивалях по цьому мистецтву. Вони проходять протягом кількох днів у великих містах і включають в себе:

  1. Різноманітні майстер-класи зі стрижки тварин.
  2. Лекції по професійних засобів для догляду за шерстю.
  3. Виставки-продажі інструментів для грумінгу.
  4. Конкурси майстерності, на яких можна отримати послуги.
  5. Виставки кішок і собак.